מאמרים

איך להתכונן לדייט ראשון?

דייט ראשון

!אז קבעתם דייט ראשון עם מישהו מיוחד והלחץ בשיאו. מי לא היה שם? המחשבות קודחות בראש ולא נותנות מנוחה, מה ללבוש? איפה ניפגש? מה לומר שיציג אותי בצורה מעניינת ומסקרנת? ועוד ועוד שאלות שמציפות אותנו ככל שהזמן עובר ואנחנו מתקרבים לפגישה המיוחלת.

 

כיום, שלא כמו בעבר, בנוסף לחששות מהדייט הראשון ישנו גם הפחד מהפגישה הפיזית הראשונית. פעם, כדי להזמין מישהו לדייט היינו צריכים לגשת אליו ולדבר איתו פנים מול פנים. אך כיום, בעקבות אפליקציות שונות כמו טינדר ו- OK קיופיד ואף אתרי הכרויות לדתיים כמו שליש גן עדן, אנחנו נמנעים בהתחלה מפגישה פיזית ולכן הדייט הראשון הוא גם הפגישה פנים מול פנים הראשונה שלנו והלחץ גבוה אף יותר.

 

לאור כל אלה, אספנו לכם כמה המלצות להכנה לדייט ראשון שבתקווה יורידו חלק מהלחץ.

 

  • מראה חיצוני – הרושם הראשוני שלנו בנוי בעיקר מהמראה החיצוני ומהבעות הגוף. לכן, אם אנחנו רוצים ליצור רושם ראשוני טוב מול הדייט שלנו, כדאי להגיע הכי ייצוגיים שאפשר. מומלץ ללבוש בגדים יפים שמחמיאים לכם אך שבו זמנית נוח לכם להיות איתם. תיק מושקע או ארנק יפה שמתאימים לתלבושת ישלימו לכם את המראה הנדרש והזוהר. שימו בושם, סדרו את השיער השתדלו לחייך ואתם מוכנים!

 

  • עיסוק לפני הדייט – אל תבטלו תוכניות שקבעתם לפני הדייט, בין אם מדובר בעבודה, בסידורים או פגישה עם חברים כדאי לכם להיות עסוקים מעט לפני הדייט כדי לא לשקוע במחשבות שיעלו את מפלס החרדה ככל ששעת הפגישה תתקרב.

 

  • היו עצמכם – רבים נוטים לחשוב שכדי לגרום לאדם שמולנו לחבב אותנו ולרצות להמשיך לדייט נוסף צריך לעשות הכל כדי שיתפעלו מאיתנו, גם אם הדבר כרוך בלשקר כדי להיראות טוב. אך לא כך הדבר. תהיו כנים עם מי שנמצא מולכם ודברו מהלב. שתפו את הדייט שלכם באישיות האמיתית שלכם ובתחומי העניין שלכם. הקשיבו למה שאומרים לכם וגלו עניין אמיתי במה שנאמר בשיחה. רק כך תוכלו לדעת אם באמת יש עתיד מעבר לדייט הזה.

 

  • בחירת מקום – השיחה היא החלק החשוב ביותר. בחרו מקום ניטרלי שאינו יקר ואינו רועש, כמו בית קפה, חוף הים, פארקים שונים וכו. מקומות כאלה יתנו לכם הרגשה נוחה ונעימה ויפנו מקום לשיחה אמיתית וכנה, כך שתוכלו להכיר אחד את השני ללא הפרעות.

 

  • ספונטניות – הרבה פעמים תוכניות שתכננו משתבשות. בית הקפה מלא, המקום שבחרנו רועש מידי ועוד שלל הפתעות יכולות לפגוש אותנו בדרך. חשוב לשמור על ספונטניות ועל מצב רוח. אין דבר יותר לא מושך באדם שמתרגז ומתעצב באמצע הפגישה כי משהו לא התרחש כשורה. קרה משהו? תזרמו עם המצב וחישבו על חלופות מתאימות שימשיכו את הכיף ואת המשך הדייט כמו שצריך.

 

אל תאחרו!

הגעה בזמן חשובה ביותר, כיוון שהיא מראה שהנושא חשוב לכם ושאתם מכבדים את האדם שנמצא מולכם. אף אחד לא אוהב להגיע ראשון ולחכות דקות ארוכות לבן הזוג שיגיע. זאת תחושה של זלזול שתגרום לדייט להתחיל מראש בצורה לא טובה.

 

לסיכום

דייט ראשון הוא מאורע מלחיץ ומרגש בו זמנית. אם נתכונן כמו שצריך אליו ונגיע מוכנים, אין סיבה שלא נחווה פגישה כיפית, קלילה ומוצלחת. מי יודע אולי אפילו נמשיך לדייט נוסף ונמצא את האחד המיוחד שלנו. שמרו על ראש פתוח ובהצלחה בדייט הראשון שלכם!.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *