מאמרים

מהם מוצרי האיפור שחייבים להיות לך בתיק?

איפור שאת חייבת

 

אילו מוצרי איפור את חייבת שיהיו לך בתיק? כמעט כל אישה תשאל את עצמה את השאלה הזאת. הרי אין תחושה מתסכלת מאשר התחושה שבה את מגלה כי חסר לכם מוצר מסוים. ההכנות המקדימות שלך בבית הן אלה שאמורות לאפשר לך לדעת כי כל המוצרים השימושיים נמצאים עלייך.

חשוב שתדעי כי גם אם חלק ממוצרי האיפור לא יהיו בשימוש תדיר, טוב שיש לך אותם בהישג יד. הרי בפעם האחת שתשתמשי באותו מוצר איפור מסוים, תוכלי להיות רגועה. כמובן שתהיה לך אפשרות תמיד להחליף את מוצרי האיפור הישנים במוצרים חדשים ומתקדמים. מבחינתך הנתון הכי חשוב יהיה לדעת שלא משנה מה יש לך איך להתאפר בכל מקום.

 

ליפסטיק

 

מדובר על מוצר האיפור השימושי ביותר מבין מוצרי האיפור השונים. ליפסטיק יאפשר לך לצבוע את השפתיים שלך בצבע לבחירתך מבין מבחר ענק של צבעיים שונים. השפתיים הן חלק משמעותי בנראות הויזואלית של כל אישה. מהסיבה הזאת ישנה חשיבות תמיד להחזיק ליפסטיק בתוך התיק. מעבר לכך שבגלל שאת אוכל ושותה כל הזמן, הליפסטיק ששמת בבוקר לא תמיד יחזיק מעמד.

 

מייקאפ

 

כל אישה משתמשת במייקאפ על מנת להסתיר כל מיני פגמים שונים. רוב הנשים יספרו כי הן מתקשות לצאת מהבית לפני שהן שמות מייקאפ. עם זאת במהלך היום האפקטיביות של המייקאפ יורדת, בכל זאת את בתזוזה תמידית. ברגע שיש לך מייקאפ בתיק את יודעת כי תמיד תוכלי להשתמש בו. השימוש הוא מאוד פשוט, מיד לאחר מכן תוכלי לדעת כי את מוכנה לכל מצב. גם אם יש לך פגישה חשובה או אפילו סתם להרגשתך האישית.

 

סומק

 

עם סומק את בעצם מכניסה קצת צבע לפנים שלך. את הסומק את אמורה לשים אחרי שסיימת לשים מייקאפ בגוון ל עורך. הסומקים לרוב מגיעים בגווני האדום כך שלא יהיה אפשר לפספס אותם. ברגע שאת שמה על הפנים סומק את כבר נראית טוב. אחרי שאת שמה את הסומק את תרגישי עם עצמך מעולה. באופן אוטומטי הסומק גורם לך להיראות שמחה מאשר בדרך כלל. מדובר על צבע שמשפיע גם עלייך וגם על מי שנמצא בקרבתך בדיוק באותו הזמן.

 

קונסילר

 

את עוברת יום מתיש, ואת לא רוצה שיראו עד כמה את עייפה? כל מה שאת צריכה לעשות זה לוודא שיש לך בתיק האיפור קונסילר. הקונסילר מטשטש את העיגולים השחורים מתחת לעין, אלה שמעידים על העייפות שלך. כמובן שאת תוכלי לשים את הקונסילר בכל פעם שאת מרגישה שאת נראית תשושה. אחרי שתשימי אותו תראי מיד כי מתייחסים אלייך בצורה אחרת. כל מי שיראה אותך יחשוב שאת ערנית ומסוגלת לעשות כל מה שרק צריך. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *