מאמרים

איזה תיק לבחור לדייט ראשון

תיק לדייט ראשון

 

אז קבעתם דייט ראשון עם מישהו מיוחד והלחץ בשיאו. מי לא היה שם? המחשבות קודחות בראש ולא נותנות מנוחה, מה ללבוש? איפה ניפגש? ואיזה תיק הכי מתאים?

כיום, שלא כמו בעבר, בנוסף לחששות מהדייט הראשון ישנו גם הפחד מהפגישה הפיזית הראשונית. פעם, כדי להזמין מישהו לדייט היינו צריכים לגשת אליו ולדבר איתו פנים מול פנים. אך כיום, בעקבות אפליקציות שונות כמו טינדר ו- OK קיופיד ואף אתרי הכרויות לדתיים, אנחנו נמנעים בהתחלה מפגישה פיזית ולכן הדייט הראשון הוא גם הפגישה פנים מול פנים הראשונה שלנו והלחץ גבוה אף יותר.

 

המלצות לבחירה התיק המתאים לדייט ראשון

 

  • מראה חיצוני – הרושם הראשוני שלנו בנוי בעיקר מהמראה החיצוני ומהבעות הגוף. לכן, אם אנחנו רוצים ליצור רושם ראשוני טוב מול הדייט שלנו, כדאי להגיע הכי ייצוגיים שאפשר. מומלץ ללבוש בגדים יפים שמחמיאים לכם אך שבו זמנית נוח לכם להיות איתם. חשוב להתאים את התיק הנבחר לשאר האאוטפיט – משמע כדאי שהלכה למעשה אם בחרתם בגדים ייצוגיים כדאי להתאים זאת בעזרת תיק יותר ייצוגי וכך גם עם בחרתם לוק יותר ׳זרוק׳

 

  • היו עצמכם – רבים נוטים לחשוב שכדי לגרום לאדם שמולנו לחבב אותנו ולרצות להמשיך לדייט נוסף צריך לעשות הכל כדי שיתפעלו מאיתנו, גם אם הדבר כרוך בלשקר כדי להיראות טוב. אך לא כך הדבר. תהיו כנים עם מי שנמצא מולכם ודברו מהלב. אל תנסו לקנות בגדים או תיק שלא הייתם לובשים קודם לכן – כי כך לא באמת תהיו עצמכם.

 

  • בחירת מקום – בדייט ראשון השיחה היא החלק החשוב ביותר. בחרו מקום ניטרלי שאינו יקר ואינו רועש, כמו בית קפה, חוף הים, פארקים שונים וכו. זכרו – התאימו את התיק שבחרתם למאורע. אם בחרתם ללכת לים בשעות הצהריים כדאי להגיע עם תיק יחסית גדול שכולל בתוכו מוצרי הגנה מן השמש, מים וכיוצא בזה. מנגד – אם הדייט יהיה בבית קפה בערב, כדאי לבחור תיק קטן.

 

  • ספונטניות – הרבה פעמים תוכניות שתכננו משתבשות. בית הקפה מלא, המקום שבחרנו רועש מידי ועוד שלל הפתעות יכולות לפגוש אותנו בדרך. חשוב לשמור על ספונטניות ועל מצב רוח. אין דבר יותר לא מושך באדם שמתרגז ומתעצב באמצע דייט כי משהו לא התרחש כשורה. קרה משהו? תזרמו עם המצב וחישבו על חלופות מתאימות שימשיכו את הכיף ואת המשך הדייט כמו שצריך.

 

  • אל תאחרו – הגעה בזמן חשובה ביותר בדייט ראשון, כיוון שהיא מראה שהנושא חשוב לכם ושאתם מכבדים את האדם שנמצא מולכם. אף אחד לא אוהב להגיע ראשון ולחכות דקות ארוכות לבן הזוג שיגיע. זאת תחושה של זלזול שתגרום לדייט להתחיל מראש בצורה לא טובה.

 

לסיכום

דייט ראשון הוא מאורע מלחיץ ומרגש בו זמנית. אם נתכונן כמו שצריך אליו ונגיע מוכנים, אין סיבה שלא נחווה פגישה כיפית, קלילה ומוצלחת. מי יודע אולי אפילו נמשיך לדייט נוסף ונמצא את האחד המיוחד שלנו. שמרו על ראש פתוח ובהצלחה בדייט הראשון שלכם!.

מה ללבוש לדייט ראשון? מדריך לדייט קליל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *